Gajewska Anna

Pyrczak-Pietrasik Katarzyna
Siliwoniuk Hanna

Nagrodzeni Nauczyciele

W 2020r   za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze oraz zaangażowanie i wytrwałą pracę nagrodę Prezydenta m. st. Warszawy  otrzymała    p. Joanna Nowak natomiast nagrodę Burmistrza  Mokotowa otrzymała p. Katarzyna Domaracka.

Jednocześnie w 50 rocznicę  wizyty w Warszawie kanclerza RFN Willy Brandta,  Ambasada Niemiec wyróżniła 50 Polaków, którzy w ciągu tych pięćdziesięciu lat wnieśli znaczący wkład w kształtowanie dobrosąsiedzkich relacji polsko-niemieckich i popularyzację języka niemieckiego w naszym kraju. Jedną z wyróżnionych osób jest p. Katarzyna Siebuła-Zelek, nauczycielka języka niemieckiego w naszej szkole.
Serdecznie wszystkim gratulujemy!
Za profesjonalizm w pracy dydaktyczno wychowawczej, uśmiech, serce i cierpliwość w dniu 17 czerwca 2019r  nagrodę Burmistrza otrzymał Pan Krzysztof Wieczór, nagrodę Prezydenta  m. st. Warszawy Pani Anna Grabek.Gratulujemy!

10 października 2018 r za wysiłek w kształceniu podopiecznych, za szczególne osiągnięcia dydaktyczno wychowawcze, za entuzjazm, dzielność, cierpliwość oraz niespożyte pokłady energii, nagrodę Burmistrza Mokotowa  otrzymała p. Agnieszka Radziszewska i Agnieszka Zatoń-Sztolcman.

19 czerwca 2018 r za szczególne osiągnięcia dydaktyczno wychowawcze za poświęcenie dzięki któremu uczniowie mogli rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania, nagrodę Burmistrza Mokotowa otrzymała: p. Joanna Nowak oraz p. Dorota Zięba
14 października 2017 r za wspomaganie rozwoju intelektualnego młodzieży i szczególne osiągnięcia dydaktyczno wychowawcze nagrodę Mazowieckiego Kuratora Oświaty otrzymała Anna Grabek..
W październiku 2015 p. Dorota Zięba i p. Joanna Redak otrzymały Nagrodę Burmistrza Dzielnicy Śródmieście za wybitne osiągnięcia w pracy na rzecz oświaty warszawskiej.
W październiku 2015 p. Małgorzata Frączyk i p. Agnieszka Radziszewska otrzymały Nagrodę Prezydenta m.st. Warszawy za wybitne osiągnięcia w pracy na rzecz oświaty warszawskiej.
W październiku 2014 p. Wanda Turlej została odznaczona Medalem Komisji Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania oraz we wrześniu 2015 otrzymała Medal Złoty za Długoletnią Służbę.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym Koleżankom i życzymy wielu dalszych sukcesów oraz satysfakcji z pracy.