ul. Wojciecha Żywnego 25, 02-701 Warszawa
(22) 620-25-06
sekretariatlo155@eduwarszawa.pl

Kadra

Dyrekcja

Anna Grabek

Dyrektor

Aneta Juźwin

Wicedyrektor

Nauczyciele

Język polski

Gromadzki Stanisław
Korczak Aleksandra
Sadowska Adriana
Sobotka Radosław
Stankiewicz Justyna
Wróbel Anna
Zarzecka Katarzyna

Język hiszpański

Longás Santolaria Paula
Padusińska Layla
Wolnicka Aleksandra

Fizyka

Wegner Andrzej

Historia

Myśliwska Dorota
Tylińska Ewelina

Wychowanie fizyczne

Bocianowska Agnieszka
Chmielewska Dorota
Kurzak Marzena
Możdżeń – Marcinkowska Katarzyna
Sopińska Patrycja

Plastyka

Sawicka Aneta

Doradca zawodowy

Katarzyna Porucznik

Historia i teraźniejszość

Styliński Jakub

Język angielski

Gnys-Malinowska Ewa
Hulist Patryk
Juźwin Aneta
Kobylińska-Moaddel Anna
Korzeb Anna
McIntyre Robert
Nowak Joanna
Romańczuk Marta
Wróblewska Agnieszka
Zatoń-Sztolcman Agnieszka
Zięba Dorota
Zientarska Monika

Matematyka

Fleks – Brandt Monika
Grabek Anna
Gruszecka Iwona
Jarska Anna
Kożuchowska Teresa
Kustra Ewa
Orzeł Małgorzata
Słoma Mirosława
Szubert Katarzyna

Informatyka

Kustra Ewa
Pstrągowski Krzysztof
Wilk Cezary

Wiedza o społeczeństwie

Frączyk Małgorzata
Zientarska Monika

Historia sztuki

Sawicka Aneta

Pedagog

Pawłowska Marta

Biblioteka

Pyrczak-Pietrasik Katarzyna
Siliwoniuk Hanna

Język niemiecki

Fertak Danuta
Kołosowska Halina
Kowalska Beata
Siebuła-Zelek Katarzyna

Chemia / Przyroda

Kielesińska Ewelina
Majcher Aneta
Polakiewicz Sylwia

Biologia

Charzewska Agnieszka
Majcher Aneta
Odachowski Wojciech

Geografia

Jaskulski Konrad
Kamzelewski Jędrzej

Edukacja dla bezpieczeństwa

Kamzelewski Jędrzej

Podstawy przedsiębiorczości

Chabowska – Litka Agnieszka

Religia

Jankowski Bartosz

Etyka i Filozofia

Korczak Aleksandra

Psycholog

Stefańska Joanna

Wychowawcy

Wychowawcy klas pierwszych:

1A – Adriana Sadowska
1B – Patryk Hulist
1C – Dorota Myśliwska
1D – Beata Kowalska
1E – Ewa Kustra
1Ma – Anna Jarska
1Mb – Ewelina Kielesińska

Wychowawcy klas trzecich:

3A – Aleksandra Korczak
3B – Monika Zientarska
3C – Krzysztof Pstrągowski
3D – Dorota Chmielewska
3E – Sylwia Polakiewicz

Wychowawcy klas drugich:

2A – Joanna Nowak
2B – Andrzej Wegner
2C – Agnieszka Wróblewska
2D – Katarzyna Siebuła-Zelek
2E – Justyna Stankiewicz

Wychowawcy klas czwartych:

4A – Radosław Sobotka
4B – Katarzyna Szubert
4C – Dorota Zięba
4D – Danuta Fertak
4E – Agnieszka Charzewska
4H – Małgorzata Orzeł