Dzień Patronek w CLV LO

Z radością i dumą informujemy, że w naszej szkole odbyło się kolejne wydarzenie współorganizowane przez wszystkich członków społeczności szkolnej: nauczycieli, uczniów i rodziców. Rodziców wymieniamy jako ostatnich, jednak nie znaczy to, że są najmniej znaczący – to właśnie Rada Rodziców sfinansowała obchody Dnia Patronek w naszej szkole.

Część sportową, czyli III Bieg Bohaterek Powstania Warszawskiego, przygotowały nauczycielki WF-u.

W wydarzeniu uczestniczyło aż 100 uczniów i 6 przedstawicieli Grona Pedagogicznego.

Oczywiście to nie jedyna aktywność dedykowana w tym dniu naszym Patronkom. Uczniowie i uczennice CLV Liceum mogą śmiało powiedzieć: „Pamiętamy”, a ich słowom towarzyszą czyny. Nad uroczystym złożeniem wieńca przez delegację klasy 1A przy pomniku walczącego Mokotowa w Parku Dreszera czuwał nasz nowy nauczyciel historii, profesor Ernest Geneja.