Zajęcia pozalekcyjne, konsultacje 2018/2019

Lp Nazwisko i imię Konsultacje Koła przedmiotowe
1 Bocianowska Agnieszka Przygotowanie uczniów do zawodów sportowych. wtorki 17.30-18.15 po wcześniejszym umówieniu. poniedziałek  7.15-8.00 tenis stołowy; wtorek 16.35-17.35 koszykówka (do grudnia);czwartek 7.00-8.00 koszykówka (do grudnia)
2 Bogacka Małgorzata  piątek 7.15 -8.00 s.012
3 Chabowska-Litka Agnieszka s.114 indywidualnie po wcześniejszym umówieniu
4 Chmielewska Dorota przygotowanie uczniów  do zawodów piątek 7.15-8.00 indywidualnie po wcześniejszym umówieniu się basen 15.00-16.00; siłownia 15.40-16.40
5 Dalka Beata konsultacje poniedziałek, 8 lekcja, 14.55-15.40, s. 134 – po umówieniu się z nauczycielem
6 Domaradzka Katarzyna (geografia) wtorek 7:15-8:00, s. 115 piątek 8 godz. lekcyjna s.115
7 Federowicz Anna koło przygotowujące do konkursu (gimnazjum) czwartek, 8 i 9 lekcja s.104
8 Frączyk Małgorzata
9 Gnys – Malinowska Ewa poniedziałek 9 lekcja wtorek 7.15
10 Gotkowski Jacek strzelnica
Grabek Anna Koło międzyszkolne  w ramach Sieć Międzyszkolnych Otwartych Kół(SMOK)
  • gimnazjum środa 14:55 -15:40 sala 124
  • liceum środa 15:45 – 16:30 sala 124
11 Gruszecka Iwona środa 7:00 – 7:30, piątek 7:00 – 8:00
12 Herse Elżbieta
13 Jastrzębski Sławomir Konsultacje (zaliczenia): indywidualnie, po wcześniejszym umówieniu się z zainteresowanymi, sala nr 014.
14 Jóźwiak Anna Konsultacje,zaliczenia po wcześniejszym umówieniu się z uczniami w s. 139.
15 Juźwin Aneta Zajęcia przygotowujące do konkursu kuratoryjnego dla klasy 3a Poniedziałek, godz.7.15, sala 108
16 Kielesińska Ewelina Konsultacje, koło chemiczne (w tym przygotowanie do konkursów i olimpiad) Konsultacje, zaliczenia: indywidualnie, po wcześniejszym umówieniu się, s.112 koło chemiczne s.112 wtorek 9 godzina lekcyjna; zajęcia dla LO poniedziałek 8 godzina lekcyjna
17 Kowalska Beata Zajęcia przygotowujące do konkursu kuratoryjnego dla gimnazjalistów, konsultacje poniedziałek, 14.55 -15.40, indywidualne, informacja w Librusie środa, 16.35-17.20-konkurs kuratoryjny/wtorek,9.00-9.45-przygotowania do matury podstawowej
18 Krakowiak Bogumiła środa 9 lekcja sala 113
19 Kurzak Marzena Konsultacje wf wtorek 8 lekcja (po wcześniejszym umówieniu za pomoca dziennika elektronicznego). SKS piłka siatkowa czwartek 9 lekcja  SKS unihokej dla dziewcząt (czwartek 9 lekcja ogłoszenie przed zawodami)
20 Leonkiewicz Łukasz
21 Łagodowska Agnieszka Poniedziałek, g. 7.15(po wcześniejszym umówieniu Librusem Warsztaty teatralne, piątek 9. i 10. lekcja, s. 017
22 Michniowski Tomasz zajecia dodatkowe z fizyki kazdego dnia oprócz środy, po zajęciach planowych pon. 8 i 9 godz. lekc, s. 104; rozszerzenie fizyka dla uczniow klas poza mat-fiz: pt., 9 i 10 godz. lekc, s.104
23 Myśliwska Dorota (historia) zajęcia przygotowujące do olimpiady historycznej i konkursu kuratoryjnego dla gimnazjalistów poniedziałek godz 8.00 sala 113
24 Nowak Joanna poniedziałek 10 lekcja, sala 110 konsultacje z j. angielskiego
25 Nowakowski Marek (religia) piątek, godz. 15:00 (8 lekcja), sala 027
26 Pardines Perez Francisco
27 Pękała Aneta (pedagog) Koło Psychologii dla osób zainteresowanych tematyką, studiami środy godz 15:50-16:35 (9 lekcja),sala 015 środy godz 15:50-16:36 ( 9 lekcyjna), sala 015
28 Pięta Paulina (jęz.angieski)
29 Polakiewicz Sylwia (chemia) konsultacje, koło chemiczne (w tym przygotowanie do konkursów i olimpiad) sala 112, środa 7.15 – powtórka do egzaminu gimnazjalnego oraz (po wcześniejszym uzgodnieniu) konsultacje dla klas 1A,1B oraz 2D koło chemiczne liceum s.112 środa (9 lekcja)
30 Radziszewska Agnieszka
31 Rajewska Anna przygotowanie do konkursu kl.3d, 3e + 3a,3b,3c,3h ; konsultacje środa 9 lekcja
32 Rudnicka Anna
33 Saulewicz  Ewa (jęz.polski) wtorek: 8. i 9. godzina lekcyjna: przygotowanie do konkursów i OLiJP- po wcześniejszym powiadomieniu nauczyciela wtorek: 8. i 9. godzina lekc.- po umówienu się z polonistą
34 Sawicka Aneta Koło plastyczne  środa, 15.45-16.30
35 Siebuła-Zelek Katarzyna poniedziałek, piątek, 7 lekcja, s.010 lub inny termin po wcześniejszym uzgodnieniu
36 Słoma  Mirosława piątek 15:45-16:30 sala 124
37 Sobotka Radosław przygotowanie do kk (środa, od 9 lekcji, s. 015 indywidualne terminy po wcześniejszym umówieniu. s. 015
38 Sopińska Patrycja Przygotowanie uczniów do zawodów sportowych WOM. Wtorek 1 lekcja Wtorek 8 lekcja unihokej; Poniedziałek 7:00 koszykówka; wtorek 7:00 unihokej; środa 7:00 unihokej;piątek 7:00 piłka nożna
39 Tomaszewska Urszula konsultacje  czwartek 10h chór  czwartek 9h
40 Tracz-Buda Katarzyna konsultacje (przygotowania do konkursów, kl. 2D) po umówieniu się z nauczycielem czwartek, lekcja 10. 16:40-17:25, s. 122
41 Tuszyński Marcin konsultacje + przygotowanie do konkursów poniedziałki, 8. godzina lekcyjna, sala 139 czwartek  7.15 sala 139
42 Tylińska Ewelina s. 113, indywidualne terminy po wcześniejszym umówieniu s.113, przygotowanie do konkursow i olimpiad, wtorki na 9 lekcji
43 Wieczór Krzysztof czwartek, 8 i 9 godzina lekcyjna, s. 029
44 Wróblewska Agnieszka konsultacje poniedziałek, lekcja 0, godz. 7:15 – 8:00 sala 134 – po umówieniu się z nauczycielem
45 Wurps Bettina konsultacje i przygotowania do konkursów z języka niemieckiego piątek, lekcja 7, s. 011
46 Zatoń-Sztolcman Agnieszka konsultacje środa 10 lekcja, sala 134 konsultacje z języka angielskiego