Wyniki Konkursów Przedmiotowych

Wyniki Konkursów Przedmiotowych

Zestawienie wyników konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2018/2019.

Konkurs Lingwistyczny – Język Niemiecki

1. Nieżurawska Daria LAUREAT 1 miejsca

2. Piekarz Jan LAUREAT 1 miejsca

3. Bieńkowski Maksym LAUREAT 2 miejsca

4. Borowski Mateusz LAUREAT 3 miejsca

Olimpiadzie Matematycznej Juniorów

Laureat:

Agata Krawczyk klasa 3B
Maciej Wiśniewski klasa 3D

Finalista:

Piotr Fila
Maciej Mazuro

Konkurs języka angielskiego

Laureat:

Olga Majewska
Maksym Bieńkowski
Minji Kim
Milena Urbanowicz

Finalista:

Nina Fecenec 3a

Konkurs języka niemieckiego

Laureat:

Jan Mattern 3d
Anna Staszelis 3e
Maja Schwarz 3e

Finalista:

Zofia Wojciechowicz 3e

Konkurs Matematyczny

Laureaci:

Aleksandra Jopa 3b

Finalista:

Piotr Fila 3b
Maciej Wiśniewski 3d
Dinh Tap Do 3e
Agata Krawcczyk 3b
Olga Majewska 3b
Maciej Mazuro 3b
Jakub Iwan 3d

IX OJAG

Laureat:
Milena Urbanowicz 3a
Olga Majewska 3b
Jan Marzec 3b
Kaja Jurkowska 3c
Sabina Ocaya-Gamon 3d

Konkurs Chemiczny

Laureat:

Karol Ilinicz-Zeydel 3b

Finalista:

Dominika Woronko 3c
Mateusz Borkowski 3h
Maksymilian Nowakowski 3b
Jakub Iwan 3d
Anna Owczarek 3b

Konkurs Wiedza o Społeczeństwie

Laureat:

Olga Majewska 3a
Aleksandra Jopa 3b

Finalista:

Maja Nachyła 3d

Konkurs Fizyczny

Laureat:

Maciej Pilarczyk 3b

Finalista:

Hubert Pukaluk 3E

Konkurs Geograficzny

Laureat:

Anna Bareja 3c

Finalista:

Karol Inicz-Zeydel 3b
Dominika Woronko 3c
Michał Ruszkowski 3c
Bruno Podbielski 3b

Konkurs Historyczny

Laureat:

Filip Grzębski 3a

Finalista:

Mateusz Chazan 3c

Konkurs Biologiczny

Finalista:

Maja Padusińska 3b

Konkurs Filozoficzny „W drodze ku mądrości”

FINALIŚCI:
1. Zuzanna Dzierzędzka IIIa
2. Aleksandra Czajka IIIe
3. Lena Ożga IIId
4. Natalia Suska IIIh
5. Jan Kinasiewicz IIId

Informatyka

LAUREACI:

1. Piotr Fila
2. Michał Olszewski
3. Piotr Przybysz

Język Hiszpański

LAUREACI:

1. Patrycja Słomska
2. Emilia Sawicka

FINALIŚCI:

1. Natalia Suska
2. Olga Skulimowska
3. Zuzanna Słaby
4. Marta Nowacka
5. Jakub Borkowski
6. Michalina Krawczyk
7. Wiktor Sygnowski
8. Maciej Czecharowski