SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO UZUPEŁNIAJĄCEGO po szkole podstawowej

1.         od 26 lipca od godz. 8.00 do 30 lipca do godz. 12.00

W rekrutacji uzupełniającej kandydaci nie wypełniają wniosku o przyjęcie w elektronicznym systemie. Wniosek o przyjęcie kandydaci składają bezpośrednio w wybranej przez siebie szkole dysponującej wolnymi miejscami. Formę wniosku określa dana szkoła. Do wniosku o przyjęcie dołącza się dokumenty potwierdzające spełnianie warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Wniosek do pobranie

2.         sprawdzian kompetencji językowych dla uczniów po szkole podstawowej

(dotyczy kandydatów, którzy nie przystąpili do sprawdzianów w pierwszym i drugim  terminie).

• jęz. angielski – 31 lipca godz. 9.00
  • jęz. niemiecki – 2 sierpnia godz. 9.00

3.         05 sierpnia godz. 12.00

Ogłoszenie na terenie szkoły wyników sprawdzianu kompetencji językowych.

4.         19 sierpnia godz. 12.00

Komisje rekrutacyjne podają do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i  niezakwalifikowanych do przyjęcia

5.         od 19 sierpnia od godz. 12.00 do 27 sierpnia do godz. 16.00

Kandydaci potwierdzają wolę podjęcia nauki w szkole, do której zostali zakwalifikowani poprzez złożenie w sekretariacie szkoły:

• oryginału świadectwa ukończenia Szkoły Podstawowej
  • oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu po SP,
  • dwie aktualne fotografie (30x42mm) z danymi na odwrocie (imię, nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania),
  • dokumentacja medyczna  – karta zdrowia,
  • opłata za identyfikator -10 zł,
  • opłata za krawat – 35 zł; za apaszkę – 30 zł.

6.         28 sierpnia godz. 10.00

Komisje rekrutacyjne podają do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.

SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO UZUPEŁNIAJĄCEGO.

po gimnazjum

1.         od 26 lipca od godz. 8.00 do 30 lipca do godz. 12.00

Wniosek do pobranie

2.         sprawdzian kompetencji językowych dla uczniów po Gimnazjum:

• język angielski – 31 lipca godz. 9.00
  • język niemiecki – 2 sierpnia godz. 9.00

3.         05 sierpnia godz. 12.00

Ogłoszenie na terenie szkoły wyników sprawdzianu kompetencji językowych.

4.         19 sierpnia godz. 12.00

5.         od 19 sierpnia od godz. 12.00 do 27 sierpnia do godz. 16.00

• oryginału świadectwa ukończenia gimnazjum
  • oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego
  • dokumentacja medyczna  – karta zdrowia,
  • opłata za identyfikator -10 zł,
  • opłata za krawat – 35 zł; za apaszkę – 30 zł.

6.         28 sierpnia godz. 10.00