Kandydaci, którzy  w procesie rekrutacji nie zostali przyjęci do naszej szkoły i nadal są zainteresowani by zostać jej uczniami, prosimy o wypełnienie formularza i przesłanie go na adres: rekrutacja@liceumtwarda.edu.pl do dnia 21 sierpnia do godziny 15:00. Osoby, które pozytywnie przejdą proces rekrutacji zostaną telefonicznie o tym poinformowane we wtorek  25.08.2020 r.
 

Lista przyjętych
klasa: 1A_h [[D] pol-hist (ang-hisz*)]
CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego


Nazwisko, Imię
Ciotucha, Alicja
Cygan, Barbara
Dworak, Justyna
Estkowska, Maja
Gackowska, Karolina Wiktoria
Gutowska, Maja
Holwek, Tymon
Karnicka, Róża
Kołakowska, Aleksandra
Kurek, Karolina
Pitera, Maja
Rybiec, Aleksandra
Sieklucka, Antonina
Sobańska, Hanna
Zawadzka, Wiktoria

 

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 175.59




 

Lista przyjętych
klasa: 1A_n [[D] pol-hist (ang-niem*)]
CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego


Nazwisko, Imię
Cajzner, Karol Jan
Cybulska, Maria
Golmento, Zuzanna Marianna
Jędrzejczyk, Karina
Kopiec, Zuzanna
Kowalewski, Franciszek
Kuźdub, Maria
Michalczyk, Hubert
Piłat, Dominika
Popiołek, Zofia
Sagan, Julian
Sianecki, Kacper
Siewior, Julia
Szerszeniewska, Hanna Joanna
Zaleska, Natalia
Zielińska, Anna

 

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 165.72




 

Lista przyjętych
klasa: 1B_h [[D] fiz-mat (ang-hisz*)]
CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego


Nazwisko, Imię
Bajkowski, Karol
Cichosz, Julian
Dadacz, Aleksandra
Guryn, Tomasz
Jedziniak, Bogna
Jonsson, Jordan
Karaszewski, Franciszek Jakub
Kopczyńska, Barbara
PASZKIEWICZ, JAN
Pham, Minh Quan
PIASTA, JAKUB MAREK
Sokołowski, Bartłomiej
Sudoł, Karolina
Tański, Kamil
Wiśniewski, Antoni
Żurawska, Amelia

 

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 174.89




 

Lista przyjętych
klasa: 1B_n [[D] mat-fiz (ang-niem*)]
CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego


Nazwisko, Imię
Bętkowski, Miłosz
Brewin, Lily
Buśko, Łukasz
Gąsiewska, Amelia
Gerałtowski, Wiktor
Hawryszko, Maksymilian
Knedler, Emilia
Muczyński, Mikołaj
Oberle, Bartłomiej
Otto, Julia
Rudzki, Karol
Sitkowska, Aleksandra Joanna
Tarłowska, Zofia
Węgierek, Marta
Węgierek, Mateusz
Wroniszewski, Jan

 

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 182.37




 

Lista przyjętych
klasa: 1C_h [[O] mat-inf-ang (ang-hisz*)]
CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego


Nazwisko, Imię
Bednarek, Igor
Bejm, Mateusz
Ciborowski, Dominik
DOBRZYŃSKI, KORNEL
Karczmarczyk, Paulina
Kucharska, Ewelina
Kwiatkowska, Alicja
Madey, Konrad
Michałek, Krzysztof
Miziołek, Alicja
Parys, Eryk
Pasek-Kozłowska, Kaja
Rawska, Patrycja
Święcicki, Jędrzej
Wnorowski, Jan
Żalińska, Jagoda

 

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 165.05




 

Lista przyjętych
klasa: 1C_n [[O] mat-inf-ang (ang-niem*)]
CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego


Nazwisko, Imię
Bukat, Wojciech
Czyżewski, Jan
Dzik, Rafał Julian
Gburek, Zuzanna
Hofmokl, Tomasz
Kachniarz, Bartosz
Konatowicz, Barbara
Matejek, Michał
Meller, Kamila
Mickiewicz, Tymon
Umińska, Marta
Wrzeszcz, Makary Antoni
Zdanowicz, Barbara
Żukowski, Szymon

 

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 162.6




 

Lista przyjętych
klasa: 1D [[D] mat-geogr-ang (niem*-ang)]
CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego


Nazwisko, Imię
Adamkowski, Jan Stanisław
Bolte, Gwen
Brejnak, Maja
Chadaj, Ryszard
Ćwikliński, Jakub
Dąbrowski, Maciej
Domagalski, Dominik
Gadowski, Szymon
Góralczyk, Helena
Haiduk, Hubert
Izaitka, Ruslana
Janc, Joanna
Kocięcka, Kalina
Kotuła, Patrycja
Krysztopa, Milena
Kuś, Pola
Marzoch, Antoni
Nakwaski, Michał
Nycz, Sonia
Pacek, Gerard
Pietrzak, Bartosz
Pokora, Hubert
Proszewski, Filip
Ptak, Aleksander
Rohe, Alexander
Skolimowski, Tymoteusz
Szczepanowska, Barbara
Szydłowski, Stefan
Trzewiczyńska, Pola

 

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 110.1




 

Lista przyjętych
klasa: 1E_h [[O] biol-chem-mat (ang-hisz*)]
CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego


Nazwisko, Imię
Adam, Izabela
Białek, Maryna
Blacharska, Małgorzata
Grochowski, Eryk
Kaczmarek, Jan Hubert
Kasprzak, Kamila
Korus, Maja
Korzeniowska, Julia
Mizera, Karolina Maria
Mróz, Aleksandra
Mróz, Zuzanna
Padusińska, Ewa
Piekutin, Zofia
Sokołowska, Małgorzata
Trojanowska, Emilia Marzena

 

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 163.65




 

Lista przyjętych
klasa: 1E_n [[O] biol-chem-mat (ang-niem*)]
CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego


Nazwisko, Imię
Barszcz, Agata
Bartosiak, Aleksandra
Cencora, Urszula
Hołówek, Maciej
Janik, Olga
Leśniewski, Maciej
Micuła, Grzegorz
Mikusek, Ewa
Miller, Aleksandra
Niewczas, Wiktor
Pachucka, Kalina
Pilarska, Weronika
Salbert, Joanna
Terlecka, Aleksandra
Wilemajtys, Mikołaj

 

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 158.25