Terminy konsultacji i kół zainteresowań będą podane w późniejszym terminie.
l.p. Nazwisko imię Konsultacje Koła zainteresowań
  Al-Kaisse Ursula    
  Bernakiewicz Aneta czwartek 8 godz. lekcyjna sala 112 Koło chemiczne(przygotowanie do konkursów) wtorek na 9 godz. lekcyjna

Koło chemiczne dla GIM i LO zwartek 9 godz. lekcyjna sala 112
.

  Bocianowska Agnieszka Konsultacje; poniedziałki 14.00-14.45 Tenis stołowy poniedziałek 14.45-15.30

Koszykówka poniedziałek 15.40-17.40

  Chmielewska Dorota poniedziałek 7:15-8:00 konsultacje siłownia wtorek 14:55-15:40

piłka ręczna wtorek 15:40-16:40

  Deskiewicz Tomasz Przygotowanie do konkursu z języka angielskiego czwartek 8 lekcja w sali 012.  
  Dybicz Piotr   Koło brydżowe
  Federowicz Anna konsultacje z fizyki poniedziałek 8 godz. lekcyjna. Proszę o wcześniejsze zgłoszenie, może być tego samego dnia. Koło Fizyczne – przygotowanie do Konkursu Fizycznego czwartek 9 godz. lekcyjna
  Frączyk Małgorzata Konsultacje z języka niemieckiego i WOS odbywają się (po uprzednim umówieniu się) we wtorki na 9 lekcji, w sali 027  
  Gnys – Malinowska Ewa Konsultacje z angielskiego środa, 8 lekcja s.109  
  Gotkowski Jacek    
  Grabek Anna przygotowania do konkursu matematycznego odbywają się w każdy wtorek, 9 godzina lekcyjna, sala 124  
  Gruszecka Iwona Konsultacje, przygotowanie do konkursów przedmiotowych
po wcześniejszym ustaleniu środa 8:00 – 8:50 lub inny wcześniej uzgodniony z nauczycielem termin.
 
  Herse Elżbieta    
  Jastrzębski Sławomir czwartek, godz.: 14:45 – 15:30, sala: 014.  
  Jóźwiak Anna Przygotowania konkursów czwartek 7.15 s. 139  
  Kowalska Beata Konsultacje z języka niemieckiego odbywają się (po uprzednim umówieniu się) w poniedziałek na 8 godz. lekcyjnej w wolnej sali językowej na parterze. Uczniowie, którzy mają w tym czasie lekcje, proszeni są o umawianie się indywidualnie.  
  Krakowiak Bogumiła środa po 8 lekcji w sali 016.
czwartek po 7 lekcji po wcześniejszym umówieniu się.
 
  Kurzak Marzena Konsultacje wf czwartek 7 godz. lekcyjna(po wcześniejszym umówieniu się za pomocą Librusa) SKS Unihokej/ piłka siatkowa (od listopada) poniedziałek 8 lekcja
  Kielasińska Ewelina konsultacje z chemia środa 8 i 9 godz. lekcyjna – sala 112, koło chemiczne we wtorek na zerowej lekcji (7:15) oraz w środę 9 godz. lekcyjna,
  Lachowska Alina Konsultacje z historii po uprzednim umówieniu, odbywać się będą w piątki o godz. 15.40.  
  Łagodowska Agnieszka wtorki na 9 godz. lekcyjna s. 017 zajęcia teatralne czwartek na 9 godz. lekcji w sali 017.
  Michniowski Tomasz   Koło fizyczne piątek godz. 16 s. 104
  Nowak Joanna wtorek 9 lekcja sala 110  
  Przybylska Katarzyna Konsultacje, wtorki 7.30 po wcześniejszym umówieniu Koło teatralne w języku niemieckim poniedziałek lekcja 9 i 10 co drugi tydzień.
  Rajewska Anna konsultacje z biologii w środy na 9 lekcji s. 122, po wcześniejszym umówieniu się.  
  Radziszewska Agnieszka Konsultacje dla kl. 2eponiedziałek 8 godz. lekcyjna sala 125

Konsultacje dla kl. 3awtorek 8 lekcja sala 125

 
  Rudnicka Anna    
  Sawicka Aneta   Koło plastyczno-dekoracyjne

wtorek od 14.55 do 15.40 w sali nr 026.

  Siebuła-Zelek Katarzyna Konsultacje język niemiecki środa, 8 lekcja, sala 010.  
  Sobotka Radosław poniedziałki od godziny 14.55 koło polonistyczne – czwartki – godzina 14.55 sala 015
  Sopińska Patrycja środa – 14:00-14:45 konsultacje SKSy:,

Poniedziałek 7:00-8:00; 14:45-15:30 siłownia

Wtorek 7:00-8:00 unihokej

Środa 7:00-8:00 piłka nożna

Czwartek 7:00-8:00 unihokej

Piątek 7:00-8:00 koszykówka

  Stokowska Magdalena    
  Tomaszewska Urszula   Chór środa na 9 lekcji
  Tylińska Ewelina Konsultacje z historii piątki- 8 lekcji w sali 113 Koło varsavianistycznepiątki 1-2 w miesiącu na 8 lekcji.
  Tuszyński Marcin Koło hiszpańskie poniedziałek, 9. godzina lekcyjna, sala 139 Koło teatralne w języku hiszpańskim 
Środy na 9. godzinie lekcyjnej, sala 139.
  Wieczór Krzysztof wtorki na 9 lekcji w sali 029 (po uprzednim zapisaniu się na nie)  
  Wróblewska Agnieszka Konsultacje/przygotowanie do konkursów z języka angielskiego – poniedziałek na 8 i 9 godzinie lekcyjnej w sali 026. W tygodniu, w którym będą rady/dni otwarte, konsultacje zostaną przeniesione na środę.  
  Wurps Bettina Przygotowanie do konkursu środa 8 godz. lekcyjna, wciąż w sali 125.  
  Zawadzka Marzena Poniedziałek, czwartek od godz. 16.00 w sali 115  
  Zatoń Agnieszka konsultacje – czwartek 9 lekcja sala 134  
  Zięba Dorota Zajęcia przygotowujące do konkursu z języka angielskiego – czwartek 8 godz. lekcyjna